Dokončovací stavební práce

Je vaše stavba již skoro dokončena a vy potřebujete jen doladit některé detaily? Nedoporučujeme podceňovat ani tyto úkoly. Nesprávně položená podlaha nebo křivé obklady a dlažby zničí celkový dojem z vašeho projektu. Svěřte proto dokončovací stavební práce do rukou profesionálů firmy Jurkech!

Veškeré dokončovací stavební práce Praha vám přináší rodinná firma Jurkech. Nyní extra výhodný ceník stavební práce!

Jaké dokončovací práce nabízíme?

  • přestavujeme bytová jádra
  • rekonstruujeme byty a menší domky
  • provádíme obklady a dlažby
  • pokládáme podlahy – plovoucí, lina, parkety i koberce
  • a mnohé další (zateplení fasád, stěrkování, omítky)

Ceník stavební práce

Firma Jurkech je rodinnou firmou. Při naší práci dbáme na kvalitu a spolehlivost. Důraz dáváme na spokojenost našich zákazníků. Také proto se snažíme ceny držet co nejníže, abyste si i v současné finanční situaci mohli dovolit bydlení přesně podle svých představ.

Kontakt pro aktuální ceník stavební práce

Zajímá vás aktuální ceník stavební práce? Kontaktujte nás prostřednictvím tohoto formuláře, nebo telefonicky. Rádi vám zodpovíme všechny otázky. Jsme připraveni dnes a denně. Po vzájemné domluvě se naše práce přizpůsobí vašemu časovému harmonogramu. A vždy dodržujeme termíny! Těšíme se na spolupráci!

kontaktní formulář

Kvalitní stavební práce Praha

Ne nadarmo se říká „zlaté české ručičky“. Pokud chcete mít jistotu poctivě odvedené stavební práce Praha ve smluveném termínu, kontaktujte rodinnou stavební firmu Jurkech, která má zkušenosti v oboru již 14 let a na trhu se pohybuje již od roku 2006.

Bohaté zkušenosti – stavební práce Praha

Firma Jurkech za dobu své existence stihla uspokojit spousty náročných zákazníků. Montážní práce, malířské práce, lakýrnické práce, úklidové práce, to vše a ještě mnohem více zvládají zkušení řemeslníci z Jurkech. Stavební práce Praha – to je jedině Jurkech!

Průběh prací

Průběh dokončovací práce samozřejmě závisí na tom, jakou stavební práci váš projekt vyžaduje. Firma Jurkech provádí tyto základní dokončovací stavební práce: přestavby bytových jader, rekonstrukce bytů a domků, zateplení fasád menšího rozsahu, obklady a dlažby, stěrkování, omítky, pokládka parket, lina, plovoucí, koberců.

Dokončovací práce Jurkech

Potřebujete na vaší stavbě provést dokončovací stavební práce? Těmi pravými pro tuto práci jsou řemeslníci firmy Jurkech. Ceny se snažíme držet při zemi a termíny vždy dodržujeme. Stačí nás jednoduše kontaktovat – telefonicky, nebo prostřednictvím formuláře.

Svou stavbu můžete mít perfektně doladěnu ještě dnes – zavolejte profesionální stavební firmu Jurkech!

(24.09.2013)
Kontakty

kontaktní osoba: Radoslav Jurkech adresa: Jabloňová 2929/30               

Radoslav Jurkech

tel: +420 723 612 805
email: info@jurkech.cz