Montážní práce

Potřebujete namontovat okna, dveře nebo garážová vrata? Nevíte si rady s montáží sádrokartonů či stínící techniky? Hledáte spolehlivou, rodinnou firmu, která provádí montážní práce? Firma Jurkech je zde pro vás! Provádíme kompletní stavební práce.

Pro naši firmu nerozhoduje cena montážní práce. Důležitá je kvalita provedení a absolutní spokojenost zákazníků!

Poctivě odvedená montážní práce

Pokud by nebyla práce kvalitně a poctivě provedena, všechny stavební materiály, byť by byly sebekvalitnější, by neměly šanci na úspěch. Proto firma Jurkech věnuje montážním pracím maximální pozornost. Svěřte montážní práci do našich rukou a předejdete tak budoucím problémům s nekvalitně provedenou montáží.

                                     Certifikát

Nabídka našich montážních prací

  • Provádíme montáže sádrokartonu.
  • Montujeme okna a dveře.
  • Dovedeme montáž žaluzií a sítí.
  • Namontujeme vám stínící techniku.
  • Přimontujeme a seřídíme i garážová vrata.

Náš zákazník musí být s montáží spokojen

Při provádění montážních pro nás není rozhodující cena montážní práce nebo rychlost provedení. Důležitá je kvalita a spokojenost zákazníka. Proto vás po provedení montážních prací podrobně seznámíme s obsluhou namontovaného příslušenství.

kontaktní formulář

Seřízení oken, vrat

Nedílnou součástí služeb od firmy Jurkech je také seřízení namontovaných výrobků (např. oken nebo garážových vrat). Pro spokojenost zákazníka jsme vždy připraveni vykonat maximum.

Odborníci na práce montážní

Jsme rodinná firma. Zakládáme si na spolehlivosti a kvalitě odvedené práce. Na trhu působíme od roku 2006, ale praxi v oboru montážních prací máme již 14 let. V portfoliu našich služeb najdete stavební práce, malířské práce, lakýrnické práce, dokončovací stavební práce či úklidové práce.

Poradíme si se všemi problémy ve vašem domě a na vaší stavbě. Od montáže sádrokartonů, až po žaluzie a sítě - vše zvládnou montéři firmy Jurkech!

Cena montážní práce

  • Kontaktujte firmu Jurkech a zjistěte, jaká je cena montážní práce!
  • Pro kontakt můžete použít tento KONTAKTNÍ FORMULÁŘ.
  • Nebo nás kontaktujte telefonicky.
  • Zaručujeme, že cena montážní práce je u firmy Jurkech překvapivě nízká.

Firma Jurkech – montáže a stavby

Montážní a stavební firma Jurkech má výhody v mnoha směrech. Umíme namontovat výrobky z těch nejmodernějších materiálů. Montáže probíhají vždy s maximálním zřetelem k bezpečnosti. Cena montážní práce firmy Jurkech je velmi atraktivní. Namontujeme kvalitně a seznámíme vás s obsluhou zařízení.

Kontaktujte nás ještě dnes telefonicky nebo kontaktním formulářem!

(24.09.2013)
Kontakty

kontaktní osoba: Radoslav Jurkech adresa: Jabloňová 2929/30               

Radoslav Jurkech

tel: +420 723 612 805
email: info@jurkech.cz