Lakýrnické práce

Sháníte prověřené a opravdu kvalitní lakýrníky? Pokud ano, pak jsou pro vás lakýrníci z firmy Jurkech tou správnou volbou. Dokážeme se plně přizpůsobit vašim potřebám i vašim časovým možnostem. Spokojenost našich zákazníků je u nás vždy na prvním místě.

Ceníme si vaší důvěry a těšíme se na vzájemnou spolupráci. Kontaktujte nás!

Lakýrnické práce Praha

Součástí lakýrnických prací Jurkech jsou přípravné práce před lakováním, lakování bytových doplňků a jeho částí (zárubně, dveře, okna), lakování truhlářských výrobků (postele, patra na spaní, komody, příborníky, dřevěné kuchyňské linky, stoly, židle, paravany). Samozřejmostí je poradenství, jak ošetřovat nalakované bytové součásti a ostatní výrobky.
Mezi naše další služby patří: stavební práce, montážní práce, dokončovací stavební práce a úklidové práce.

Provádíme lakýrnické práce na:

  • dřevo
  • kov
  • beton
  • plast
  • plus navíc laky protipožární

Výběr vhodného laku

Firma Jurkech provádí nátěry oken, dveří, zárubní, radiátorů, ocelových konstrukcí, podlah, fasád a samozřejmě i protipožární nátěry a laky. Používáme barvy různých výrobců se zřetelem k individuálnímu povrchu a situaci. Jedná se o materiály, se kterými máme výborné zkušenosti a můžeme zaručit jejich kvalitu. Kontaktujte nás a můžeme vám dát k dispozici vzorníky s velkým výběrem barev a laků.

kontaktní formulář

Proč lakýrnické práce Praha od Jurkech?

  • Nemusíte se absolutně o nic starat, vše vyřešíme za vás.
  • Poskytneme vám nezávaznou konzultaci a spočítáme cenu lakování zdarma.
  • „Lakýrnické práce ceník“ je u nás velice nízký. Naše ceny nenavyšujeme!
  • Máme flexibilní pracovní dobu, záleží na vás! Pracujeme o víkendech i v noci.
  • Vždy spolehlivě dodržíme termíny.

Lakýrnictví a poradenství

Naši zkušení řemeslníci jsou připraveni poradit vám, jaké laky použít do interiéru i exteriéru. Přihlížíme k vašim požadavkům a vlastnostem lakovaného materiálu. Zhodnotíme nároky na povrchovou úpravu dveří nebo oken. Ať už je to v bytě, či kanceláři. Lakování venkovních prvků (parapety, zábradlí, či vrata garáže) – to je také naší doménou.

Jurkech – lakýrnické práce Praha

Současná nabídka materiálů nám umožňuje nalakovat a přelakovat prakticky cokoliv. Poradíme si například i s graffiti, které odborně odstraníme. Provádíme též speciální protipožární laky pro snížení hořlavosti materiálů. Kontaktujte nás ještě dnes a zjistěte, jaký je od Jurkech lakýrnické práce ceník. Nechte lakování na nás! Naši lakýrníci jsou skuteční profesionálové.

(24.09.2013)
Kontakty

kontaktní osoba: Radoslav Jurkech adresa: Jabloňová 2929/30               

Radoslav Jurkech

tel: +420 723 612 805
email: info@jurkech.cz